ایلینگ گوًیجی، سیلینگ گوًیجی – یاد قارداش اولماز، قارداش یاد اولماز (بررسی تاریخ)


ارکنه قون و گؤک بؤری

ارکنه قون و گؤک بؤری

برررسی تاریخ از جانب وبلاگ «الین گوجو، سلن گوجو«: – همانطور كه مشاهده ميشود ، پس از جنگهاي سي ساله در اروپا و شكست روحانيون مال پرست و دنيادوست اروپا و عقد پيمان وستفالي مبني بر قبول جدايي دين از سياست ، تمامي پيشرفتهاي علمي امروز در طي اين دوره و فاصله سالهاي 1800- 1648 ميلادي به وقوع پيوسته است.

– اوج قدرت توراني ها و تركها از سال 453 ميلادي يعني فتح رم توسط آتيلا آغاز ميشود و به مدت يك هزار سال يعني سال 1453 ميلادي، كه استانبول توسط سلطان محمد فاتح فتح ميشود، امتداد مي يابد . جالب است اين دوران كه دوران شكوفايي توراني است، همزمان دوران تاريك وسطي براي غربيهاست. از حدود سال 1500 ميلادي كه يهوديان مخفي در راس حاكميت صفوي و عثماني قرار گرفتند، و جنگ و دشمني شيعه و سني آغاز شد، ضعف و افول تركان آغاز شد.» پس از اختلافات مذهبي بين تركهاي ايران و عثماني اولين جنگي كه غربيها توانستند مستقيما عثمانيها را شكست دهند نبرد دريايي «لپانت» ميباشد كه به سال 1571 ميلادي به وقوع پيوست. پس از اين پيروزي اروپاييها، قدرتمندترين شخصيت اروپا يعني پاپ پيوس پنجم دستهاي خود را به سوي آسمان بلند كرد و فرياد زد: » خدايا سپاست ميگوييم كه تركها را مانند غربيها آفريده اي…اجداد ما غربيها بدليل شكستهاي هزار ساله از تركان، گمان ميكردند، ترك ها با نبوغ و جوهري برتر از ساير ملل آفريده شده اند. ما امروز متوجه شديم كه تركها را نيز ميتوان شكست داد و نابود كرد.»

– «يهودي مخفي» يا «كريپتو» يا «مارانوسي» يا «آنوسي» و يا در تركيه بسياري از «دونمه» ها و اكثر «فراماسون» هاي ايران و جهان، يهودياني هستند كه با مهاجرت به كشورهاي ديگر و آموزش فرهنگ و زبان آن كشور به فرزندان خود، و نامگذاري نوزادان خويش به نامهاي رايج كشور مقصد، خود را در بين مردم پنهان و نامرئي ميكنند و با حمايت پنهاني از يكديگر به مقامهاي بالاي دولتي و حكومتي و فرهنگي آن كشور مي رسند، ولي در عمل به منافع يهود و صهيونيزم خدمت مي كنند و همچون ويروسي كه وارد بدن ديگري ميشود، از درون كنترل آن كشور را در اختيار ميگيرند و حتي به اعتقادات آن ملت هم جهت ميدهند و ميتوان گفت اين يهوديان مخفي، اصل ترين نقش را در سير تاريخ و فرهنگ جهان داشته اند. چنانچه ملكه اليزابت انگليس، كه خود از يهوديان مخفي است، استر ، اسكندر، عيسي و حتي پيامبر اعظم اسلام، محمد (ص) را جزو اين گروه شمرده است. از اينرو شناخت يهوديان مخفي و هويت واقعي اشخاص سرشناس جهان در گذشته و حال به كمك علوم مختلف و علوم روز همچون علم ژنتيك راه را براي دنيايي بهتر براي زندگي نسل آينده ملل جهان فراهم خواهد كرد. به اميد آنروز.

– مسئله شرق: يهودي ها طبق اعتقادات ديني خود ، ايمان دارند كه خداوند، گياهان و حيوانات و انسانهاي غير يهودي را براي خدمت به قوم يهود آفريده است. اين اعتقاد در طول تاريخ محرك يهود براي سياستهاي استعماري و حاكميت يهود بر جهان بوده است. يهود يك بار با امپراطوري آشور، دست به جهانگشايي زده و پس از حاكميت بر همه كشورهاي آن زمان، به سال 621 قبل از ميلاد در برابر لشكر توراني ماد شكست خورده است و پايتخت آشور، اربيل، با خاك يكسان شده است. دومين بار، يهود با عبور از عرض درياي مديترانه و استقرار در آتن و گسترش امپراطوري يونان و روم و در اوج قدرت خود، باز هم از تورانيها به رهبري آتيلا، شكست خورده و سال 453 ميلادي، شهر رم به تصرف هونهاي توراني درآمده است. سومين بار، يهود از بيزانتيوم يا استانبول امروزي و با نام امپراطوري روم شرقي، سياستهاي استعماري خود را رهبري مي نمايد، ولي اين بار نيز مردي از توران يعني ، سلطان محمد فاتح ، به سال 1453 ميلادي دروازه هاي استانبول را ميگشايد. يهود براي حل هميشگي مسئله شرق و مسئله توراني ها، دست به طرح بلند مدت و بلند پروازانه اي ميزند و آن طرح ايجاد يك ديوار از كشورهاي غير توراني، مابين اسرائيل بزرگ و توراني هاست. در چين، هندوستان، افغانستان و ايران، به ترتيب توراني هاي منچو، تاميل، پشتون و آذربايجاني ها با سلا حهاي صهيونيستي، سركوب شده و غير توراني هاي هان، اردو (كهري بولي)، تاجيك و فارس به حاكميت مي رسند. آخرين حلقه اين زنجير و طرح صهيونيستي با رسمي شدن زبان كردي و حاكميت كردها در تركيه تكميل خواهد شد. …

Advertisements

ممنون از دیدگاهی که گذاشتید.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: