توطئه های جنائی پشت پرده درمیان باندهای جمهوری اسلامی بر علیه فعالین تورکمن – بخش سوّم


فرمانداری شهرستان ترکمن

فرمانداری شهرستان ترکمن

خوجه نفس نیوز: یکی از طرفندهای رژیم در جهت پرونده سازی منفی برای آن عده از روشنفکران تورکمن که احتمال نامزد شدن آنها در دوره انتخابات بعدی می رود، خود حکایت از یک مقوله توطئه گری در جهت اجرای اهداف سیاستهای استیلا جویانه ی رژیم که یکی از آنها غصب سرزمین های اقلیم تورکمنستان ایران از طریق قدرت مرکزی است، دارد. در این پست اشاره ای داریم به یکی از توطئه های محمد جواد نظری مهر از داردسته های منوچهر متکی که مأمور اجرای نقشه های پلید حکومت اسلامی جهت درهم شکستن مقاومت روشنفکران تورکمن، سپس اجرای بی چون و چرای غصب سرزمین های تورکمنصحرا که در شمال شرقی ایران است، می باشد.

این بار توطئه در فرمانداری شهرستان تورکمن در شهر بندرتورکمن بر علیه فرماندار مورد تأئید مردم منطقه، آقای حمید قربان زاده گوگلانی رقم می خورد. …

در ادامه افشاگری علیه دکتر منوچهر متکی و دکترمحمد جواد نظری مهر که برادر خانم ایشان می باشد ریز مسائل را که برخی سایت ها شکسته و یا ناقص فاش نموده اند اعلام  مینماییم:
 زمانی که اقای حمید گوگلانی رئیس اموزش و پرورش گمیشان بوده با شخصی به نام مراد دردی قوجیق اشنا میشود که خانم قد بلند و زیبایی داشته است به نام زلیخا یخشی محمدی.اقای قوجیق دبیر ادبیات عرب بودند و فوق لیسانس را نیز به تازگی گرفته اند. خانم ایشان متولد روستای قره سو می باشد. اقای حمید گوگلانی به این خانم علاقه مند می شود و از طرفی ایشان زیر ذره بین اطلاعات و سیستم مچ گیری نظری مهر و منوچهر متکی بوده است. بنابراین شخصی را به خانه ایشان به زور به عنوان  مامور می فرستند تا کم و کیف قضیه را فهمیده و گزارش نمایند. این شخص دوست صمیمی قوجیق بوده است. ایشان نیز به راحتی با این خانم دوست تلفنی می شوند و ریز مسائل و روابط نامشروع ایشان با حمید گوگلانی را پی میبرند. ولی خانم مامور به کارهای شوهرش که ادم خوش نامی  در ان شهر بوده ولی تحت فشار به این کار سوق داده شده بود شاکی می شود و بدلیل چند بار رفتن همسرش  به خانه این شخص شاکی می شود و متاسفانه کار انها به دادگاه بندرترکمن و حتی طلاق کشیده می شود. ولی شوهر مظلوم بالاخره از این کار سر باز میزند و انها دوباره زندگی نرمال خود را پیدا میکنند. ولی میفهمد که اطلاعات دقیقا انها را تحت نظر دارد.
یک روز اقای حمید گوگلانی و خانم زلیخا یخشی محمدی با ماشین اموزش و پرورش به جایی می رفتند. ماموران نیروی انتظامی که از قبل ماموریت برای پرونده سازی داشتند انها را تعقیب میکنند و در این تعقیب و گریز ماشین انها چپ میکند. در انجا برای انها پرونده سازی میکنند و کل پرونده به منوچهر متکی ارسال می شود. ایشان از اموزش و پرورش اخراج ولی بعدا توسط اقای دکتر منوچهر متکی و نظری مهر به سمت فرماندار شهرستان بندرترکمن انتخاب میشوند! با این اقدام انها به چند هدف رسیدند…
یکی اجیر کردن یک شخص با پرونده ناموسی و القا خواسته های نامشروع خود در منطقه با ارعاب انها به عنوان فرماندار.
دوم اینکه شخص سخن ور و کاندید احتمالی بعدی در تیررس انها باشد.
سوم  اینکه انجام  مهندسی تقلب در منطقه مهیا باشد.
همه موارد فوق کاملا صحت دارد و همه این موارد در دادگاه صالحه قابل اثبات است. اگر اشخاصی که در این پرونده نام برده شده اند اعتراضی دارند بیان کنند تا موبه موی کارهای انها بیشتر فاش شود. ما باز افشا می کنیم.
منبع اطلاعات: عظیم گل
آقای عبدالحمید قربانزاده گوکلانی را همه اهالی شهر یندرترکمن و حومه در امانتداری و حفظ ناموس ملی ترکمنی به عنوان شخص مورد تأئیدی می شناسند و احتمال نامزدی وی در انتخابات بعدی باحتمال شدنی و چشم انداز روشنی را برای اطرافیان آقای حمید قربان زاده گوگلانی در جهت اعلام نامزدی مجلس بعدی بوجود آورده بود. بنابر این رقیب انتخاباتی وی که از بستگان نزدیک منوچهر متکی شخصی بنام محمد جواد نظری مهر نماینده وقت مجلس اسلامی است، می باشد که در جهت گرفتن نقطه ضعف و پرونده سازی بر علیه آقای عبدالحمید قربان زاده گوکلانی، ماشین توطئه ی خود را بکار می اندازند.
آنها یکی از مطلقه های سرسپرده خود را که زنی از اهالی شهر بنام زلیخا یاخشی محمدی که در پرونده سازی بر علیه چهره های نخبه ترکمن دست آموز شده بود، مأمور اجرای توطئه بر علیه فرماندار خوشنام بندرترکمن میکنند. بدین ترتیب این زن چندین بار به دفتر و منزل آقای حمید قربان زاده گوگلانی فرماندار وقت بندرترکمن مراجعه و مشغول مخ زنی آقای فرماندار میگردد.
در سیکل بعدی نشستها طی نقشه مهندسی شده، نماینده وقت مجلس اسلامی که شخصی بنام نظری مهر می باشد، به یکی از نیروهای انتظامی دستور می دهد که آقای فرماندار را که در اطاق اش با زنی در حال ملاقات است، بگیرند و برای او بعنوان «رابطه نامشروع» پرونده سازی بکنند.!!
در همین حال آقای گوکلانی متوجه قضیه شده و سعی در ترک کردن محل همراه با  این زن مورد ملاقات با ماشین آموزش و پرورش، به بیرون از محوطه می راند و مورد تعقیب افراد نظری مهر قرار میگیرد.
متاسّفانه در طول راه اتومبیل آقای حمید گوکلانی به علت سرعت زیاد چپ میشود و به دام اوباشان نظری مهر که از نیروی انتظامات شهر بودند، می افتد. در همان حال آنها برای گوکلانی پرونده سازی میکنند.
ولیکن برگزیده منوچهر متکی، محمد جواد نظری مهر این پرونده را جهت اهرم فشار بر فرماندار شهرستان ترکمن افشاء نمی کند بلکه، ضبط می کند و بر خلاف انتظار وی را در پست خود ابقاء می کند تا اینکه اگر آقای فرماندار در رقابتهای انتخاباتی که قطعاً رای می آورد و پیروز شود، بر علیه او استفاده و بکار بگیرد. … ادامه دارد….
Advertisements

ممنون از دیدگاهی که گذاشتید.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: